BLIK oneclick w aplikacji KOLEO!

Płać w telefonie BLIKIEM za bilet na pociąg! KOLEO to pierwsza aplikacja i platforma do sprzedaży biletów kolejowych w Polsce, która pozwala Ci wykorzystać tę najnowszą i najszybszą metodę płatności.

Jak BLIKIEM zapłacić za bilet kolejowy w kilka sekund?

Jest to bardzo proste – wystarczy zainstalować w swoim telefonie aplikację jednego z dziesięciu polskich najpopularniejszych banków. Następnie znajdź połączenie w KOLEO, a podczas płatności wybierz BLIK. System KOLEO podpowie Ci co masz zrobić, aby potwierdzić płatność w telefonie. Kilkanaście sekund i bilet jest kupiony!

Największe polskie banki

BLIK to system płatności bezgotówkowych wdrażany przez Polski Standard Płatności w porozumieniu z dziewięcioma polskimi bankami, które postanowiły ułatwić swoim użytkownikom płatności mobilne. BLIK jest dostępny dla klientów największych banków: Alior Bank, Bank Zachodni WBK, Getin Bank, ING Bank Śląski, inteligo, mBank, Millennium bank, Orange Finanse, PKO Bank Polski, T-Mobile Usługi Finansowe. Wkrótce do systemu mają dołączyć kolejne banki.

KOLEO – najłatwiejszy sposób, by kupić bilet kolejowy

KOLEO jest jedynym systemem w Polsce, który pozwala kupować bilety kolejowe wielu przewoźników w jednej transakcji. Dzięki pełnemu rozkładowi KOLEO jazdy pozwala na planowanie podróży koleją nawet z przesiadkami. Technologia KOLEO gwarantuje pasażerowi zakup biletu w najlepszej cenie i pozwala korzystać z promocji, ulg i specjalnych ofert.

Ostatnia aktualizacja artykułu nastąpiła