Odbierz 50% wartości biletu w KOLEO!

Od dzisiaj każdy podróżny, który kupi w KOLEO bilet kolejowy płacąc BLIKIEM, dostanie zwrot 50 procent wartości biletu. Promocja trwa do odwołania!


W jaki sposób zapłacić w KOLEO za bilet kolejowy BLIKIEM i dostać zwrot połowy  wartości biletu? To bardzo proste – wystarczy znaleźć odpowiednie połączenie, a podczas dokonywania płatności za bilet wybrać BLIKA. Po zakończeniu podróży (a najdalej po kilku dniach) na indywidualne Konto KOLEO pasażera trafi kwota równa połowie wartości kupionego biletu. Za te pieniądze można kupić bilety na kolejny pociąg.

Szczegóły są opisane na stronie promocji KOLEO BLIK cashback 50% na bilety kolejowe.

Jeżeli ktoś jeździ często tą samą trasą i zapłaci za bilet BLIKIEM, co trzecia podróż będzie bezpłatna!

BLIK jest systemem płatności mobilnych w Polsce. Został uruchomiony
w lutym 2015 roku i korzysta z niego w tej chwili ponad 3,5 miliona klientów Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku (oraz Orange Finanse), PKO Banku Polskiego (oraz Inteligo), Getin Noble Banku i T-Mobile Usługi Bankowe. Od momentu, gdy system został uruchomiony dokonano nim ponad 10 milionów transakcji. BLIKIEM można płacić w ponad 180 tysiącach terminali płatniczych w sklepach stacjonarnych, kawiarniach i lokalach usługowych oraz niemal we wszystkich polskich sklepach internetowych (także błyskawiczną metodą „jednego kliknięcia”) za pośrednictwem działających w Polsce agentów rozliczeniowych i integratorów płatności. BLIK to także wygodna i bezpieczna wypłata gotówki z większości, czyli około 15 tysięcy bankomatów oraz płatności bezpośrednio na numer telefonu w usłudze P2P (w tej chwili jest to możliwe w ING Banku Śląskim, Banku Millennium, Banku Zachodnim WBK, mBanku i PKO Banku Polskim)