Dołącz do nas!

Dołącz do zespołu KOLEO!

Zespół KOLEO

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu

Dlaczego KOLEO?

Tworzymy solidny produkt, który rozwiązuje realne problemy i ułatwia ludziom życie.
Robimy to od 2014 roku i robimy to dobrze, wiemy więc już co działa a co nie.

Tysiące użytkowników korzysta codziennie z KOLEO, by sprawdzić swoje połączenie do szkoły, pracy i do domu. Dostarczamy im wygodny rozkład jazdy, informację o cenie i pozwalamy bez kolejki oraz stresu kupić bilet.

Jak pracujemy?

Budujemy firmę w której sami chcielibyśmy pracować. Wiemy jak ważna jest równowaga między pracą a życiem i pilnujemy by ją zachować. Mamy przyjemne biuro na zielonej Saskiej Kępie, tworzymy sympatyczną oraz inspirującą atmosferę i zdecydowanie nie jesteśmy korporacją.

Lubimy się rozwijać. Co tydzień organizujemy wewnętrzne prezentacje pod hasłem #nauka, mamy budżet na książki i konferencje, oraz pilnujemy by to co robimy, robić coraz lepiej.

Zapewniamy MacBooka Air i kultowe napoje do picia. Organizujemy wyjścia integracyjne w nietypowe i  trudne do zobaczenia miejsca, np. zwiedzanie fabryki pociągów, lub nastawni kolejowych (takich z paprotkami i milionem przycisków do przerzucania zwrotnic).

Niektórzy z nas bardzo lubią pociągi…

Więcej o nas oraz aktualne oferty pracy w KOLEO znajdziesz na stronie Astarium Praca

Jeżeli nie ma obecnie żadnej oferty, która odpowiadałaby temu co chcesz robić, a jednak pragniesz do nas dołączyć to napisz do nas na adres dolaczdo (małpa) koleo.pl i pokrótce wytłumacz dlaczego akurat Ty chcesz dołączyć do naszego zespołu 🙂 Cenimy sobie ludzi, którzy potrafią ładnie i składnie pisać 😉