KOLEO bilet na pociag 5 minut

Kup bilet 5 minut przed odjazdem Twojego pociągu!

Od dzisiaj w KOLEO możesz kupić bilet tuż przed odjazdem pociągu. Ta innowacja jest dziełem dialogu z naszymi użytkownikami, którzy zgłaszali nam potrzebę umożliwienia zakupu biletu „w ostatniej chwili”. Efekt jest bardzo dobry, bowiem teraz można planować podróż pociągiem na 5 minut przed jego odjazdem ze stacji.

Wielu podróżnych ceni sobie KOLEO za szybkość działania, mobilność i możliwość zakupu biletu w drodze na dworzec. Od teraz dzięki najnowszej aktualizacji naszej aplikacji bilet można kupić dosłownie w ostatniej chwili – najpóźniej na 5 minut przed planowanym odjazdem. Wierzymy, że dzięki tej zmianie nasi użytkownicy poczują się jeszcze swobodniej!

Bezpieczne i szybkie płatności

Sprawne kupienie biletu na pociąg w ostatniej chwili byłoby niemożliwe, gdyby nie ekspresowe płatności. W aplikacji KOLEO możesz skorzystać z aż trzech opcji:

  1. Konto KOLEO – najszybszy sposób, by kupić bilet. Wcześniej zasilone konto nie wymaga połączenia z bankiem, dzięki czemu zakup trwa dosłownie jedno kliknięcie. Przy zakupie na 5 minut przed odjazdem liczy się każda sekunda!
  2. Szybka i bezpieczna płatność kartą – transakcja trwa moment, jednak minie kilka minut, zanim kartę dodasz i autoryzujesz i będziesz mieć możliwość skorzystania z jej możliwości w apce KOLEO.
  3. Trzecie metoda płatności to BLIK – nowy polski system szybkich płatności zdobywający coraz większą popularność. Tutaj płatność również odbywa się momentalnie.

Jak zawsze czekamy także na Twoje opinie o KOLEO i o aplikacji. I jak zwykle obiecujemy kolejne zmiany. O tym, że są potrzebne, często dowiadujemy się z opinii w Google Play albo z komentarzy na naszym blogu lub maili wysyłanych do nas. Jeśli uważasz, że coś powinniśmy dodać, daj nam znać! Czytamy i bardzo poważnie traktujemy wszystkie wpisy 🙂

Ostatnia aktualizacja artykułu nastąpiła