Programista Android

Cześć, Nazywamy się Astarium i tworzymy KOLEO – serwis gdzie w jednym miejscu sprawdzisz połączenie kolejowe, dowiesz się jaka jest jego cena i kupisz bilet. Mamy świetnie ocenianą aplikację na Androida i szukamy kogoś kto pomoże nam ją utrzymać.

Wymagania

Szukamy programisty Android, który jest w stanie samodzielnie dostarczyć działającą aplikację i lubi czysty kod. Wymagamy znajomości Java, umiejętności programowania obiektowego i komunikatywności. Jeśli jesteś autorem aplikacji w Play Store to świetnie, chcielibyśmy je zobaczyć.

Oferujemy

Szukamy kogoś do dłuższej współpracy, preferujemy pracę w okolicy Pszczyny Bielska Białej. Tworzymy świetny produkt, więc przedkładamy poprawne rozwiązania inżynierskie nad deadlajny. Wierzymy w ludzi, zależy nam na ich rozwoju i dobrej atmosferze w pracy. Dodatkowo jeśli lubisz pociągi i odróżniasz EZT od składu push-pull to praca właśnie dla Ciebie.

Rekrutacja

Zgłoszenia wysyłajcie na android@koleo.pl.

 
Oczywiście odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia, zawsze się dowiesz o wyniku rekrutacji.

Na dole dołącz formułkę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).”