Programista iOS

Cześć,
 
Nazywamy się Astarium i tworzymy KOLEO – serwis gdzie w jednym miejscu sprawdzisz połączenie kolejowe, dowiesz się jaka jest jego cena i kupisz bilet. Mamy świetnie ocenianą aplikację na Androida, a teraz szukamy programisty, z którym będziemy mogli stworzyć najlepszy rozkład jazdy pociagów na iOS.

Wymagania

 
Szukamy programisty iOS, który jest w stanie samodzielnie dostarczyć działającą aplikację i lubi czysty kod. Wymagamy znajomości Objective-C lub Swift, umiejętności programowania obiektowego i komunikatywności. Jeśli jesteś autorem aplikacji w App Store to świetnie, chcielibyśmy je zobaczyć.

Oferujemy

 
Szukamy kogoś do dłuższej współpracy, preferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie. Tworzymy świetny produkt, więc przedkładamy poprawne rozwiązania inżynierskie nad deadlajny. Wierzymy w ludzi, zależy nam na ich rozwoju i dobrej atmosferze w pracy. Dodatkowo jeśli lubisz pociągi i odróżniasz EZT od składu push-pull to praca właśnie dla Ciebie.

Rekrutacja

 
Zgłoszenia wysyłajcie na ios@koleo.pl.
Oczywiście odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia, zawsze się dowiesz o wyniku rekrutacji.

Na dole dołącz formułkę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).”