Programista Ruby

Cześć,

Nazywamy się Astarium i pracujemy nad KOLEO, w niedużym zespole, na Saskiej Kępie w Warszawie. Budujemy fajny produkt, który oferuje sporo technicznych wyzwań, więcej o projekcie możesz przeczytać na forum Ruby on Rails.

Wymagania

Wymagamy umiejętności programowania w Rubym, logicznego myślenia i chęci do nauki. Na co dzień korzystamy między innymi z: Ruby, Rails, Sinatra, SASS, haml, git, minitest, PostgreSQL, Resque i Ansible. Jeśli chcesz je poznać, to dobrze, jeśli część z tych rzeczy znasz to świetnie. Idealnie jeśli potrafisz tworzyć klasy, które nie dziedziczą po ActiveRecord, ponieważ staramy się korzystać przede wszystkim z Rubiego, a nie Railsów. Przyznajemy dodatkowe punkty jeśli lubisz pociągi. 😉

Oferujemy

Szukamy kogoś do dłuższej współpracy, do pracy na miejscu w Warszawie. Oferujemy mnóstwo okazji do nauki w fajnym zespole, dodatkowo będziesz miał(a) realny wpływ na rozwój produktu i ciekawe zadania. Mamy dużo pracy, więc jest szansa ubrudzić ręce w różnych technologiach i zadaniach.

Rekrutacja

Zgłoszenie wyślij na ruby@koleo.pl, najlepiej jeśli moglibyśmy zobaczyć próbkę Twojego kodu.

Oczywiście odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia, zawsze się dowiesz o wyniku rekrutacji.

Na dole dołącz formułkę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).”