Aplikacja KOLEO na Android

Aplikacja KOLEO na telefony i tablety z systemem Android, o którą tak często nas pytaliście, jest już dostępna w sklepie Google Play. Wiele osób nas pyta: jak kupić bilet kolejowy przez telefon? Czy konieczne jest drukowanie biletu kupionego komórką? Czy można mieć bilet PKP na smartfonie? Odpowiadamy na te wszystkie pytania.

Nie trzeba już korzystać z oddzielnych aplikacji żeby kupić kilka biletów kolejowych albo zaplanować przesiadkę. Wszystkie połączenia są w jednym miejscu. Aplikacja KOLEO pozwala na zakup wszystkich biletów za jednym razem. Każda przesiadka z pociągu do pociągu może zostać zaplanowana i opłacona od ręki. Aplikacja pomaga znaleźć najdogodniejsze połączenie, uwzględnia wszystkie zniżki i promocje oraz od razu informuje go o cenie całej podróży. Na koniec wystarczy kupić bilety, nawet z przesiadką, w jednej bezpiecznej i szybkiej transakcji. Aplikacja ma stałe połączenie z profilem pasażera w KOLEO, w którym znajdują się jego wszystkie bilety – jest to unikalna na polskim rynku możliwość kupna przez Internet biletu w pełni zsynchronizowanego z aplikacją na telefon.

Klient kupuje wygodnie bilet na stronie, a bilet jest automatycznie przesyłany do aplikacji mobilnej – bez konieczności jakichkolwiek dodatkowych działań ze strony użytkownika – jest to unikalne rozwiązanie tego typu w Polsce!

  • KOLEO – gwarancja najlepszej ceny w smartfonie

W aplikacji KOLEO pasażer ma pewność, że zapłaci najmniej za wszystkie bilety kolejowe. Inteligentny system znajduje wszystkie oferty zniżkowe, promocje i ulgi. Jeśli podróżować będzie razem kilka osób, to pasażer automatycznie może skorzystać z oferty dla małych grup. W KOLEO są też specjalne promocje – np. każdy pasażer wraz z pierwszym biletem dostaje bon o wartości 15 zł na przejazd taksówką iTaxi. Aplikacja tak jak podstawowy system KOLEO będzie ulegać rozbudowie. Już dziś po pierwszej publicznej odsłonie wiadomo, że w aplikacji znajdą się kolejne funkcje i kolejne metody płatności.

  • KOLEO – bez żadnych dodatkowych opłat, bez konieczności drukowania biletu

Niektóre systemy internetowej sprzedaży biletów pobierają̨ od pasażerów wysokie opłaty transakcyjne – nawet do 10 procent wartości biletu. W aplikacji KOLEO – pasażer płaci tylko tyle ile kosztuje bilet. Bez żadnych dodatkowych opłat, bez prowizji czy opłat transakcyjnych – zawsze z gwarancją najlepszej ceny. W KOLEO nie trzeba również drukować biletu, wystarczy go pokazać konduktorowi na ekranie telefonu, skąd bezpośrednio zeskanuje kod 2D biletu.

  • KOLEO – więcej i więcej przewoźników…

KOLEO wzbogaca się o nowych przewoźników. Nowy przewoźnik jest dodawany średnio co dwa miesiące. Prócz Arrivy, która dołączyła do KOLEO we na początku września, w aplikacji można kupić bilety na pociągi POLREGIO (Przewozów Regionalnych), Kolei Dolnośląskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, PKP SKM w Trójmieście oraz Arriva RP. Wkrótce w KOLEO będą dostępne bilety kolejnych przewoźników.

Aplikacja mobilna KOLEO jest również dostępna na telefony Apple iPhone z systemem iOS.