Bilety ŁKA za 1 zł

Od 13 lutego bilety na wszystkie połączenia ŁKA w województwie łódzkim i weekendowe pociągi do Warszawy można kupić za 1 zł. Pula 500 biletów jest do kupienia wyłącznie w KOLEO. Oferta jest ważna do wyczerpania.

Bilety ŁKA za złotówkę!

13 lutego ruszyła sprzedaż biletów Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej za 1 zł. Tyle kosztuje promocyjny jednorazowy bilet na każdy pociąg ŁKA na każdej trasie z i do Łodzi. Specjalna oferta przygotowana z okazji przewiezienia przez ŁKA 5 milionów pasażerów obejmuje wszystkie przystanki na trasie z Łowicza, Kutna, Sieradza, Skierniewic i z Warszawy. Można zaoszczędzić nawet 23 złote.

ŁKA: najlepsze połączenie weekendowe Łódź – Warszawa

Promocja, która jest dostępna tylko na stronie KOLEO i przez aplikację mobilną objęła też pociągi z Łodzi do Warszawy. Łódzka Kolej Aglomeracyjna jeździ na tej trasie w soboty i niedziele, łącznie jest na niej 20 połączeń przez cały weekend. Nowoczesne pociągi ŁKA są najszybsze na tej linii – czas przejazdu z Warszawy Centralnej do Łodzi Fabrycznej to tylko  1 godzina i 12 minut!

Gwarancja najlepszej ceny

KOLEO to system, który pozwala pasażerom na wygodne planowanie podróży i zakup wielu biletów kolejowych nawet z przesiadkami pomiędzy przewoźnikami. Działa na smartfonie i na komputerze. Jest też aplikacja, która pozwala znaleźć każde połączenie kolejowe i kupić bilet w 20 sekund. Platforma jest prosta, cechuje ją intuicyjna obsługa, ogólnopolski rozkład jazdy PKP oraz ceny wszystkich biletów kolejowych jednym miejscu. Jednocześnie kupując swój bilet pasażer ma gwarancję najlepszej ceny – system nie pobiera żadnych dodatkowych opłat lub prowizji.

W systemi można zapłacić za bilet kolejowy na 22 sposoby – szybkie przelewy, karty płatnicze, nowy ultraszybki Blik, a nawet możliwość płatności gotówką­ na poczcie. KOLEO jest polską innowacyjną technologią najlepiej dostosowaną do wymagań i potrzeb polskich pasażerów