Bilety okresowe w aplikacji KOLEO!

Od 1 września bilety okresowe głównych przewoźników kolejowych w Polsce można kupić również za pomocą aplikacji mobilnej KOLEO.

Początek września to okres, gdy uczniowie po dwumiesięcznym wypoczynku wracają do szkolnych murów. Wielu z nich dojeżdża do szkół koleją, korzystając z biletów okresowych. Od 1 września będą mogli je zakupić jeszcze wygodniej, korzystając aplikacji mobilnej KOLEO. Co istotne, nie jest konieczne drukowanie zakupionego biletu – podczas kontroli można okazać konduktorowi ekran aplikacji. Takie rozwiązanie docenią z pewnością zabiegani studenci, którzy nie będą się już musieli martwić, że zgubią swój bilet miesięczny.

Co ważne, bilet kupiony w aplikacji KOLEO zapisywany jest bezpośrednio w pamięci urządzenia, nie ma więc obawy, że w przypadku chwilowego braku połączenia z Internetem lub straty zasięgu bilet będzie niedostępny. Dodatkowo kopia biletu zawsze jest wysyłana w pliku PDF na adres mailowy pasażera.

Dzięki innowacyjnej technologii, kontrola biletu zakupionego w KOLEO jest również banalnie prosta – na ekranie smartfona wyświetla się kod 2D, który automatycznie się rozświetla podczas skanowania przez konduktora. Takie rozwiązanie docenią z pewnością wszyscy Ci, którzy martwią się, że zgubią lub zniszczą swój bilet miesięczny oraz nie chcą stać w długich kolejkach.

KOLEO to gwarancja aktualnego rozkładu oraz najtańszych biletów.

KOLEO oferuje bilety w dokładnie takiej samej cenie jak w kasach – z uwzględnieniem wszelkich ulg i promocji.

Aplikację KOLEO możecie pobrać za darmo z Google Play lub App Store.