Ruszyła sprzedaż biletów POLREGIO w KOLEO!

3 lipca ruszyła sprzedaż biletów POLREGIO poprzez platformę i aplikacje mobilne KOLEO!

W KOLEO są dostępne wszystkie jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) bilety POLREGIO w tym również w ofertach promocyjnych i specjalnych.

– Nasi pasażerowie oczekują powszechnie dostępnej oferty, a my, wsłuchując się w te oczekiwania, rozwijamy kanały sprzedaży począwszy od tradycyjnych kas biletowych po innowacyjne mobilne rozwiązania jak technologia KOLEO. Jako największy pasażerski przewoźnik cieszymy się z tej współpracy, ponieważ doświadczenia płynące z projektów realizowanych wspólnie ze start-upami to cenna wiedza do wykorzystania w planowaniu naszego rozwoju po kończącej się z sukcesem restrukturyzacji – powiedział Dominik Lebda, rzecznik Przewozów Regionalnych.

– KOLEO jest pierwszą platformą w Polsce, która umożliwiła zakup biletów kolejowych z przesiadkami pomiędzy różnymi przewoźnikami. Cieszymy się, że będziemy sprzedawać bilety Przewozów Regionalnych – nasi klienci chętnie korzystają z usług tego przewoźnika w swoich podróżach – powiedziała Katarzyna Banasik z KOLEO.

Spośród innych aplikacji KOLEO wyróżnia fakt, iż uwzględnia wszelkie ulgi i zniżki oraz umożliwia ich zapamiętywanie w swoim indywidualnym profilu, dzięki czemu wyświetlana jest od razu w pełni spersonalizowana oferta z gwarancją najlepszej ceny.

Aplikacja zapamiętuje również współpasażerów i ostatnie wyszukiwania oraz jest w pełni zsynchronizowana z portalem https://koleo.pl – KOLEO jest najwyżej ocenianą w Polsce aplikacją w kategorii „Podroże” – 4,6/5 w Google Play.