Jak dojechać pociągiem do Energylandii?

Już wkrótce majówka, a Energylandia w Zatorze to największy park rozrywki w Polsce! Jak tam szybko i wygodnie dojechać pociągiem? Tłumaczymy 🙂

Główne wejście do Energylandii w Zatorze

Energylandia jest podzielona na 4 strefy tematyczne: Bajkolandię z atrakcjami dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Strefę Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnym wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny (Hyperion, Mayan, Aztec Swing, …), oraz Park wodny – Energylandia Water Park to 1800 m2 powierzchni basenów i liczne zjeżdżalnie dostępne jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku.

W Energylandii zobaczyć można spektakularne pokazy kaskaderskie, ale także artystyczne występy tancerzy, cyrkowców czy akrobatów.

Speed Water Coaster – pierwszy w Polsce wodny rollercoaster !

Rozkład jazdy pociągiów do Energylandii 2019

Miejscowość Zator w której mieści się Energylandia jest położona idealnie pomiędzy Krakowem oraz Katowicami – 50 km od centrum każdego z tych miast.

POLREGIO uruchamia od 1 maja bezpośrednie pociągi relacji Kraków Główny – Oświęcim przez Zator, godziny przyjazdów i odjazdów są dopasowane do godzin otwarcia parku.

W okresie od 1 do 5 maja pociągi będą kursowały codziennie, od 1 czerwca do 29 września w piątki, soboty i niedziele oraz dodatkowo 20 czerwca i 15 sierpnia.

Godziny otwarcia Energylandii 2019

  • Od 1 maja do 19 czerwca Energylandia jest czynna codziennie od 10:00 do 18:00.
  • Od 20 czerwca do 1 września Energylandia jest czynna codziennie od 10:00 do 20:00.
  • Od 2 do 29 września Energylandia jest czynna codziennie od 10:00 do 18:00.