Aplikacja KOLEO dostępna w Huawei AppGallery!

Aplikacja KOLEO jest już dostępna w Huawei App Gallery! Wszyscy użytkownicy telefonów i tabletów marki Huawei mogą już pobrać aplikacje i rozpocząć kupowanie swoich biletów kolejowych bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Ścisła współpraca między KOLEO i Huawei zaowocowała wzbogaceniem portfolio aplikacji w AppGallery o wiodącą na rynku aplikację do planowania podróży kolejowych i zakupu biletów.

Użytkownik za pomocą aplikacji KOLEO z AppGallery zakupi swój bilet w wygodny i bezpieczny sposób, bez konieczności odwiedzania dworców, kas biletowych czy stania w kolejkach, co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

Tworząc aplikację KOLEO na urządzenia Huawei zależało nam na stworzeniu produktu w pełni funkcjonalnego, czytelnego i intuicyjnego dla użytkownika. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby aplikacja KOLEO dostępna w AppGallery była wiodącym produktem w swojej kategorii.

Konkurs: Kupuj bilety w KOLEO i wygraj smart-watch HUAWEI! 🎉

Od 12 listopada do 6 grudnia 2020 r. trwa wspólny konkurs KOLEO i Huawei, w którym do wygrania są 4 zegarki Huawei Watch Fit. Elegancki i lekki zegarek, który świetnie sprawdzi się w trakcie podróży.

Zasady są bardzo proste, w czasie trwania konkursu należy zakupić jak największą ilość biletów za pośrednictwem aplikacji KOLEO na urządzenia HUAWEI. Minimalna cena biletu, która pozwala na udział w konkursie to 10 zł. Wśród osób zostaną wyłonieni zwycięzcy i każda z czterech osób otrzyma jeden zegarek Huawei Watch Fit.

Pełen regulamin konkursu dostępny na stronie Pomoc.koleo.pl