KOLEO EmpikGo

Empik Go – czas na czytanie i słuchanie

– W końcu mam czas na czytanie! Przy każdej możliwej okazji (zmywanie, gotowanie, sprzątanie, jazda na rowerku, itp.) zakładam słuchawki na uszy i Empik Go! Tak aplikację Empik Go opisuje Aga – jedna z jej użytkowniczek.

We wtorek, 1 marca 2016 roku sprzedaliśmy pierwszy bilet w KOLEO. Był to studencki z Krakowa do Rzeszowa. Od tego czasu minęło pięć lat, w ciągu których intensywnie pracowaliśmy, aby KOLEO rozwijało się i jak najpełniej odpowiadało potrzebom wszystkich, którzy podróżują pociągami regularnie, jak i tych, którzy wybierają je kilka razy w roku. Z okazji pięciu wspólnych lat przygotowaliśmy dla Was – wspólnie z Empik Go – 30 bezpłatnych dni z tysiącami audio- i e-booków.  

56 tysięcy e-booków i audiobooków 

Empik Go jest aplikacją, która łączy w sobie możliwości odtwarzacza audiobooków i czytnika e-booków. W swojej ofercie ma 31 tys. e-booków oraz 25 tys. audiobooków i podcastów. Aby zacząć korzystać z aplikacji wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do Internetu, wyposażony w system operacyjny iOS lub Android. Można jej używać także na w czytnikach ebooków InkBook i PocketBook. Wygodną funkcją aplikacji jest możliwość czytania e-booków i słuchania audiobooków offline. Użytkownicy mają do wyboru cztery pakiety: „Audiobooki i e-booki”, „Audiobooki”, „E-booki” i „Lektury szkolne”. 

Najlepszą zachętą dla jeszcze niezdecydowanych na Empik Go są wysokie oceny aplikacji. Średnia jej ocen dla systemu iOS to 4,7 na 5, a dla Androida – 4,6 na 5. 

Specjalnie dla Was – z okazji piątych urodzin KOLEO – Empik Go przygotował kody umożliwiające bezpłatne korzystanie z aplikacji przez 30 dni. Kup bilet w KOLEO i wygraj dostęp do Empik Go. O szczegółach przeczytacie tutaj.  

100% miłości do kolei

KOLEO – nowatorskie, intuicyjne i przyjazne narzędzie do planowania kolejowych podróży i zakupu biletów kolejowych obchodzi piąte urodziny. Gdy je uruchamialiśmy 1 marca 2016 roku przyświecało nam hasło „100% miłości do kolei”. To się nie zmieniło, w przeciwieństwie do stale rosnącej liczby podróżujących z nami osób i sprzedanych biletów. Obecnie z naszej aplikacji korzysta 1,5 mln użytkowników i sprzedaliśmy już 6,5 mln biletów. 

Obecnie w aplikacji KOLEO (w Apple Store, Google Play i App Gallery) i na koleo.pl można sprawdzić rozkłady jazy wszystkich polskich operatorów kolejowych oraz kupić bilety na przejazdy pociągami: Arrivy, Kolei Dolnośląskich, Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście i Polregio. 

Dziękujemy za wspólne podróże!