Jak dojechać na Miedzianka Fest 2019?

Już w dniach 23-25 sierpnia w Miedziance na Dolnym Śląsku odbędzie się festiwal reportażu Miedzianka Fest 2019. W programie dla wszystkich wielbicieli reportażu: liczne spotkania autorskie, warsztaty, spacery tematyczne i debaty. Impreza, na którą do Miedzianki przybywają liczne rzesze miłośników reportażu literackiego, w tym roku będzie obchodzić swoje 3. urodziny.

KOLEO jest w tym roku partnerem festiwalu Miedzianka Fest.

Kod rabatowy, bilet weekendowy

Dla gości festiwalu mamy specjalny kod rabatowy MIEDZIANKA19, który daje 30% zniżki na bilety regionalne kupione w KOLEO (Koleje Dolnośląskie oraz POLREGIO) – max. 10 zł zniżki. Kod jest ważny od 1 do 31 sierpnia gdyby ktoś chciał przyjechać do Miedzianki wcześniej lub zostać trochę dłużej 🙂

Kod rabatowy obowiązuje również na bilet „Weekend z KD„, który umożliwia nieograniczoną liczbę podróży pociągami KD od piątku 18:00 do poniedziałku 6:00. Z kodem MIEDZIANKA19 bilet można kupić w aplikacji KOLEO za 25 zł zamiast 35 zł.
Bilet „Weekend z KD” jest dostępny z poziomu ekranu głównego na iOS – przycisk „Kup bilet okresowy”, w biletach okresowych na Androidzie oraz w drugim etapie na stronie koleo.pl.

Rozkład jazdy do Miedzianki

Pociąg Kolei Dolnośląskich 69275 z Wrocławia o 13:04 (14:09 w Wałbrzychu) dojeżdża na 15:01 do Janowic Wielkich.
W piątek 23 sierpnia na podróżnych z tego pociągu będzie czekał Filip Springer, który później spacerem poprowadzi grupę do Miedzianki.

Janowice Wielkie – Miedzianka

  • Rozkład jazdy pociągów stacji Janowice Wielkie
  • ⛔️ W czasie festiwalu w Miedziance nie będzie można zaparkować samochodu.
  • 🚌 W czasie festiwalu z dworca w Janowicach do Miedzianki i z powrotem będzie kursował bus
    • w sobotę od 9:30 do 22:30, w niedzielę od 9:30 do 16:30; odjazd co pół godziny lub gdy zbierze się 8 osób;
    • opłata za przejazd w jedną stronę 3 PLN;