Ahoj Česko! Koleją do Czech! 🇨🇿

KOLEO wspólnie z Kolejami Dolnośląskimi uruchomiły sprzedaż biletów na połączenia do północnych Czech. Prócz bogatej oferty KD można też skorzystać z oferty czeskich przewoźników: ČD, GW Train Regio oraz Leo Express 🙂

Pasażerowie Kolei Dolnośląskich mogą korzystać w KOLEO z ponad 40 pociągów łączących Dolny Śląsk z czeskimi miejscowościami: Královcem, Lichkovem i Harrachovem. Bardzo dużą popularnością cieszy się połączenie do Adršpachu, z którego korzystają z niego przede wszystkim turyści podróżujący do Skalnego Miasta.

Oferty do Czech dostępne w KOLEO

Bilety KD+Czechy

Dzięki ofercie „KD+Czechy” każdy podróżny zyskuje możliwość całodziennych podróży po północnych Czechach. Wystarczy nabyć bilet „KD+Czechy” za jedyne 19 zł. Bilet KD+Czechy obowiązuje w pociągach Kolei Dolnośląskich (KD), České Dráhy (ČD), GW Train Regio oraz LEO Express.

Więcej szczegółów oferty w regulaminie.

Bilety wg taryfy Polska – Czechy

W „Taryfie Polska-Czechy“ wystawia się bilety: normalne, ulgowe (do ulgi 50% uprawnione są dzieci w wieku do 15 lat, dzieci do 6 lat podróżują nieodpłatnie, na podstawie biletu z ulgą 100%), na przewóz roweru oraz na przewóz psa.

Bilety na przejazd „tam” ważne są do godziny 6:00 dnia następnego po dniu oznaczonym na bilecie jako pierwszy dzień jego ważności.

Bilety na przejazd „tam/powrót” ważne są do godziny 24:00 dnia następnego po dniu oznaczonym na bilecie jako pierwszy dzień jego ważności.

Przerwy w podróży nie są dozwolone – za wyjątkiem konieczności przesiadania się, wynikającego z rozkładu jazdy pociągów.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Połączenia Polska – Czechy [rozkład jazdy]

Przewoźnicy