Koleje Dolnośląskie w KOLEO

Koleje Dolnośląskie są już w KOLEO!

Mamy dla wszystkich naszych użytkowników z Dolnego Śląska wspaniałą wiadomość: pełna oferta biletowa Kolei Dolnośląskich, czyli bilety jednorazowe, miesięczne, weekendowe i sieciowe, jest już dostępna w KOLEO!

W KOLEO Koleje Dolnośląskie oferują bilety w dokładnie takiej samej cenie jak w kasach i innych kanałach sprzedaży – z uwzględnieniem wszelkich ulg i promocji – bez żadnych dodatkowych opłat lub prowizji.

KOLEO dostępne jest na komputerach stacjonarnych pod adresem koleo.pl oraz w aplikacjach na smartfony z systemem Android oraz iOS.

Obecność w systemie KOLEO to kolejny krok Kolei Dolnośląskich w stronę łatwego, szybkiego i prostego zakupu biletów przez Internet oraz urządzenia mobilne. Obecność KD na platformie KOLEO zdecydowanie ułatwi pasażerom zakup biletów na nasze pociągi. Nasi pasażerowie sami również postulowali o obecność biletów KD w aplikacji KOLEO, ponieważ jest nowoczesna oraz bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze – mówi Piotr Rachwalski, Prezes Kolei Dolnośląskich.
To istotna wygoda dla pasażerów, która przekłada się na mobilność mieszkańców Dolnego Śląska.
– dodaje Rachwalski. Potwierdzeniem świetnej oceny aplikacji KOLEO przez pasażerów jest bardzo wysoka nota – 4,6/5 – na platformie Google Play oraz fakt, iż z platformy KOLEO korzysta ponad 0,5 mln użytkowników miesięcznie.

Bilety Kolei Dolnośląskich w KOLEO

Pasażerowie podróżujący pociągami KD mogą kupić w KOLEO bilety wg następujących ofert i taryf:

Taryfa podstawowa

  • jednorazowe (normalne, z ulgami ustawowymi i z ulgą handlową 60%),
  • tygodniowe (normalne),
  • miesięczne (normalne, z ulgami ustawowymi i z ulgą handlową 60%),
  • miesięczne sieciowe,

Taryfa RAZEM (dla posiadaczy REGIOkarty)

  • jednorazowe (normalne i z ulgami ustawowymi),
  • tygodniowe (normalne),
  • miesięczne (normalne i z ulgami ustawowymi),

Inne oferty

W KOLEO można także kupić bilet na przewóz roweru, bagażu i psa.

Pełen rozkład jazdy Kolei Dolnośląskich wraz z możliwością zakupu biletów znajduje się na stronie KOLEO oraz w aplikacjach mobilnych.

Wypowiedź Piotra Rachwalskiego – prezesa zarządu KD – nt. systemu KOLEO