Maseczki KOLEO już dostępne! 😷

Maseczki ochronne KOLEO zaprojektowaliśmy z myślą o osobach, które cenią dobrą jakość, idącą w parze z estetycznym wykonaniem. Uszyte lokalnie w szwalni pod Warszawą. Od teraz mogą stanowić stałą część Twojego ubioru. Doskonale nadają się do codziennego używania, w podróży pociągiem lub podczas spacerów.

Maseczka zapewnia łatwość w oddychaniu dzięki wysokiej przepuszczalności powietrza. Wykonana jest z delikatnego materiału, który nie podrażnia skóry, a dzięki elastycznym zausznikom doskonale przylega do twarzy, zakrywając nos i usta. Można ją wielokrotnie prać.

Zabierz maseczkę KOLEO do pracy, na zakupy oraz na spotkanie w gronie znajomych i przyjaciół! Maseczki są dostępne 4 kolorach KOLEO (granatowym, niebieskim, malinowym i musztardowym) oraz w 3 rozmiarach – S (dziecięcy), M (kobiecy) i L (męski).

Maseczka w kolorze granatowym

KOLEO_meseczka_granatowa

Maseczka w kolorze malinowym

KOLEO_maseczka_różowa

Maseczka w kolorze musztardowym

Maseczka w kolorze niebieskim

KOLEO_maseczka_niebieska

Informacje dotyczące maseczek

Podczas podróży pociągiem należy zakryć usta i nos. Maseczki KOLEO zaprojektowaliśmy tak by idealnie nadawały się do codziennego używania, w tym szczególnie podczas podróży pociągiem. Maseczki KOLEO zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z wykorzystaniem polskich dzianin (100% bawełna) z certyfikatem Oeko-Tex, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia oraz środowiska.

Maseczki KOLEO to maseczki wielokrotnego użytku, jednak po każdym użyciu maseczkę należy wyprać lub zdezynfekować.

Za pomoc w organizacji sesji zdjęciowej dziękujemy Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej oraz Klaudii, Oli, Kubie i Jarkowi za pozowanie w maseczkach.