opener 2017

Open’er 2017: Bilet SKM w super cenie!

Open’er wpisał się w krajobraz Trójmiasta i od kilkunastu lat ściąga nad polskie morze nieprzebrane tłumy fanów muzyki i dobrej zabawy. Jak w tym czasie podróżować po Trójmieście? Jak najlepiej dojechać na teren festiwalu w Gdyni Kosakowie?

Jak dojadę na Open’era?

Do Trójmiasta dostaniesz się pociągiem, samochodem albo nawet samolotem. My oczywiście polecamy pociąg, z którego wysiądziesz najprawdopodobniej na stacji Gdańsk Główny. Tutaj zaczyna się drugi etap podróży, który najlepiej jest odbyć trójmiejską SKM. Lokalny przewoźnik PKP łączy gęstą siecią stacji nie tylko Gdańsk, Sopot i Gdynię, ale również bardziej odległe miejscowości, takie jak Tczew, Reda, Rumia, Lębork, czy Wejherowo. Osobna odnoga PKP SKM dowozi pasażerów z lotniska do miasta – to tak zwana linia PKM.

Gdziekolwiek nocujesz, na teren festiwalu w Gdyni Kosakowie dostaniesz się właśnie SKMką. Wysiądziesz na stacji Gdynia Główna, skąd co kilka minut odjeżdżają darmowe autobusy, dowożące pasażerów pod same bramy Opener’a. Wygodnie? No pewnie!

Jak jeździć po Trójmieście? Kolejką SKM w specjalnej cenie!

Jednorazowy normalny bilet na kurs SKMką ze stacji Gdańsk Główny do Gdyni Głównej kosztuje 6,50 PLN. Kolejka odchodzi co 15 minut, a podróż trwa nieco ponad pół godziny. Zakładając, że wybierasz się na cały festiwal, czyli na 5 dni, dojazdów i powrotów może być całkiem sporo. A jeszcze fajnie byłoby pozwiedzać, skoczyć na śniadanie do Sopotu, na imprezę, poleżeć na nieco mniej zatłoczonej plaży pod miastem…

PKP SKM Trójmiasto przygotowało specjalny Karnet Festiwalowy SKM w cenie 40 PLN. Kupisz go na specjalnej stronie karnetfestiwalowy.pl  – jeśli otworzysz link na telefonie, trafisz do aplikacji KOLEO, która obsługuje bilety PKP SKM.

Karnet Festiwalowy SKM pozwala jeździć bez ograniczeń na bardzo dużym obszarze od Gdańska do Wejherowa i Żukowa, polecamy:

bilet skm trójmiasto open'er