KOLEO & Euronet – wyjątkowa promocja w bankomatach

KOLEO oraz sieć bankomatów Euronet wprowadziły nową wyjątkową promocję dla pasażerów, którzy chcą taniej podróżować pociągiem.

W wybranych 130 bankomatach Euronetu znajdujących się w pobliżu dworców w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce, na pasażerów czekają kupony promocyjne z kodami rabatowymi na bilety kolejowe z KOLEO. Wystarczy wypłacić gotówkę z bankomatu, by dostać kupon i zaoszczędzić na bilecie. Co zrobić, by skorzystać z promocji KOLEO? 

Ekran powitalny bankomatu Euronet objętego promocją KOLEO

Jak skorzystać z kodu na pierwszą podróż?

To proste. Wystarczy zainstalować na telefonie aplikację KOLEO i postępować zgodnie z instrukcją na kuponie promocyjnym otrzymanym z bankomatu. Po zakończonej podróży pasażer dostanie na swoje konto KOLEO zwrot 20% wartości biletu – zgodnie z regulaminem promocji.

W których pociągach można skorzystać z kodu promocyjnego?

Promocja obowiązuje na wszystkie bilety w KOLEO!
To bilety na pociągi najpopularniejszych przewoźników w Polsce: PKP SKM Trójmiasto, POLREGIO, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Małopolskie, Arriva RP, a także SKPL.

Lista miast w których w pobliżu dworców PKP znajdują się bankomaty Euronet objęte akcją promocyjną:
AugustówBalice k. KrakowaBiała PodlaskaBiałogardBiałystokBydgoszczChorzówCzęstochowaGdańskGdyniaGoleniówGorzów_WielkopolskiGryfinoHelKalisz_PomorskiKatowiceKielceKołobrzegKoninKoszalinKrakówLubartówLublinLubońŁódźMalborkNowogardNowy_SączOświęcimPabianicePiłaPiotrków_TrybunalskiPoznańPruszcz_GdańskiPruszcz_PomorskiRedaRumiaSędziszówSieradzSkierniewiceSłubiceSłupskSolec_KujawskiSosnowiecStargardSzczecinŚwinoujścieTarnówTczewToruńWadowiceWejherowoWieliczkaWieluńWładysławowoWolbromWrocławZakopaneZgierz.