Świetny początek roku w KOLEO!

Dzięki KOLEO kupiliście już ponad milion biletów kolejowych. Dziękujemy za Wasze zaufanie i cieszymy się, że jesteście z nami!

Nowy 2019 rok przyniósł nam wiele pozytywnych wiadomości. W dniu 6 stycznia pan Piotr z Ostrowa (gm. Władysławowo) dokonał zakupu milionowego biletu w KOLEO, korzystając z aplikacji iOS. Był to bilet na pociąg SKM Trójmiasto, relacji Rumia Janowo – Gdynia Główna.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za zaufanie oraz wszystkie pozytywne opinie naszych użytkowników, doceniające pracę, jaką cały zespół KOLEO wkłada w tworzenie najlepszej w Polsce aplikacji w kategorii „Podróże”.

Najlepsza w Polsce aplikacja kolejowa

Ponad 5 tysięcy użytkowników systemu Android oceniło aplikację KOLEO, przyznając jej notę 4,7/5! Jest to najwyższa ocena aplikacji w kategorii Podróże w Polsce.

Również aplikacja KOLEO iOS została bardzo wysoko oceniona w serwisie AppStore 4,5/5.

Przypominamy, że dzięki aplikacji mobilnej KOLEO możesz szybko, bezpiecznie i wygodnie sprawdzić rozkłady i kupić bilety (także bilety okresowe) największych przewoźników w Polsce, w tym między innymi POLREGIO. Nie czekaj i pobierz aplikację na swój telefon już teraz!

Pozostajemy do Waszej dyspozycji w kwestii ewentualnych pytań dotyczących funkcjonowania platformy KOLEO oraz czekamy na Wasze sugestie (android@koleo.pl, ios@koleo.pl lub pomoc@koleo.pl w przypadku innych kwestii).

KOLEO – 100% miłości do kolei 💙