Pomysły na prezenty pod choinkę! 🎄🎁

Brak pomysłu na prezent? Gwiazdka zbliża się wielkimi krokami! Obdaruj bliskich lub zrób sobie prezent prosto ze sklepu KOLEO!

Wyobraź sobie: Siedzisz przy kominku pod miękkim kocem, w ręku trzymasz kubek z parującą, zimową herbatą, której zapach unosi się po całym pomieszczeniu… Czytasz książkę i wreszcie czujesz, że możesz odpocząć:)
Kominka nie możemy załatwić, ale ciepłe koce i kubki owszem!
Sprawdź naszą ofertę i wybierz jeden spośród kultowych kubków z logo KOLEO lub pięknym dworcem – herbata smakuje z niego wybornie! 🙂 Koce są dostępne w 4 kolorach, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Koce są przyjemne w dotyku i miękkie, a materiał mięsisty – wprost idealny na zimowe wieczory!

Kiedy już wypoczniesz i nabierzesz ochoty na odrobinę rozrywki czas umili Ci kostka Rubika! Sprawdź jak szybko jesteś w stanie ją ułożyć. A może dopiero uczysz się najlepszej techniki?

Jeśli jednak czas wolisz spędzać w towarzystwie, doskonałym wyborem może okazać się gra „Wsiąść do pociągu”. Od Stambułu do Londynu, przez Wiedeń i Paryż? Znajdź optymalne połączenie, buduj dworce i obierz najlepszą taktykę, żeby dostać się do celu! Mamy w ofercie grę Wsiąść do pociągu EUROPA i specjalny dodatek POLSKA.

Wszystkie te rozrywki warto zrobić w stylowym otoczeniu. To również zapewniamy! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych plakatów z serią pięknych dworców. Równie piękne, a przy okazji praktyczne są nasze kalendarze ścienne na 2023 rok. Kalendarze zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, mają zaznaczone wszystkie niedziele handlowe, zmiany rozkładu jazdy oraz ważne wydarzenia związane z koleją.

Jeśli wciąż nie potrafisz zdecydować, który z naszych prezentów jest najlepszy wybierz kartę podarunkową KOLEO. Przygotowaliśmy karty podarunkowe na każdą kieszeń – można wybrać spośród 3 nominałów: 50, 100 i 200 PLN.