Witamy Koleje Śląskie!

W KOLEO dostępna jest pełna oferta Kolei Śląskich – zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne, na rower, bagaż czy psa. Bilety można kupić waplikacji KOLEO na urządzenia z systemami Android, Huawei, Apple iOS lub za pośrednictwem platformy koleo.pl

W trakcie zakupów w KOLEO można korzystać ze wszystkich zniżek i ofert promocyjnych przygotowanych przez Koleje Śląskie.

– Zawsze dążymy do wprowadzania rozwiązań ułatwiających korzystanie z naszych usług. Szczególnie zależy nam na rozbudowie kanałów sprzedaży mobilnej. – mówi Patryk Świrski, Prezes Zarządu Kolei Śląskich – Zachęcam zatem do korzystania z aplikacji KOLEO. Kupując bilet elektroniczny, nie tylko szybko i bezpiecznie wnosimy opłatę za przejazd, ale także w wymierny sposób dbamy o środowisko naturalne. – dodaje Prezes Świrski.

Gwarancja najlepszej ceny

Ceny biletów Kolei Śląskich w KOLEO są dokładnie takie same jak u przewoźnika, zgodnie z gwarancją najlepszej ceny KOLEO –bez żadnej dodatkowej prowizji czy dodatkowych opłat transakcyjnych.

– Głęboko wierzę w to, że mieszkańcy województwa Śląskiego, tak jak wcześniej mieszkańcy innych części Polski, w których już działa nasza platforma, szybko przyzwyczają się do wygody jaką jest szybkie i bezpieczne kupno biletu w aplikacji KOLEO – powiedział Kuba Czajkowski, Prezes zarządu Astarium – właściciela platformy KOLEO.

Niklaus i Bonkol cugiym na rajza!

Witamy Śląskie!

Dla mieszkańców województwa Śląskiego KOLEO wspólnie z Kolejami Śląskimi uruchomiło specjalną, bardzo atrakcyjną promocję – do końca sierpnia 2022 każdy nowy użytkownik KOLEO, który będzie chciał skorzystać z możliwości zakupu biletu KŚ w aplikacji KOLEO dostanie 10 zł rabatu po wpisaniu kodu promocyjnego podczas płatności – kody promocyjne będą dystrybuowane przez Koleje Śląskie w swoich mediach społecznościowych oraz przez lokalne media.

Zakup biletu Kolei Śląskich w KOLEO możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu, pasażer może nabyć bilet elektroniczny dla siebie i dla 5 innych osób w jednej transakcji.

Największy wybór metod płatności

Płatność za bilety Kolei Śląskich w aplikacji KOLEO jest możliwy kontem KOLEO, kartą płatniczą Visa lub Mastercard, BLIKiem, Apple Pay i Google Pay.