bilety okresowe polregio

Bilety okresowe POLREGIO!

Bilety okresowe na pociągi POLREGIO są dostępne przez internet w KOLEO. Na wszystkich trasach kupisz u nas wszystkie bilety okresowe oferowane przez tego przewoźnika, nie ruszając się z domu!

Wielu naszych użytkowników jeździ pociągiem na regularnych trasach, często dojeżdżając w ten sposób do szkoły lub pracy. Z pierwszej ręki wiemy, że używali KOLEO ze względu na łatwość obsługi i niezawodność, ale brakowało im możliwości kupienia biletu okresowego na przejazdy pociągami POLREGIO. Była to spora niedogodność, dlatego postanowiliśmy więc zmienić ten stan rzeczy. Z przyjemnością zatem ogłaszamy, że od dzisiaj w KOLEO można kupić wszystkie bilety okresowe, jakie na daną trasę sprzedaje POLREGIO 🙂

Jak kupić bilet okresowy POLREGIO?

Niezależnie od tego, czy chcesz kupić bilet imienny tygodniowy, miesięczny czy kwartalny, zrobisz to w KOLEO. Od czego zacząć?

Bilety okresowe POLREGIO są dostępne w wersji przeglądarkowej KOLEO – to znaczy, że jeszcze nie kupisz ich przez naszą aplikację. Zatem krok pierwszy, to wizyta na koleo.pl i wyszukanie interesującego Cię połączenia. Dla przykładu wybierzmy uroczą trasę Chojnice – Szczecinek.

Po wybraniu trasy wybieramy opcję „Dalej” u dołu ekranu:

Bilety okresowe POLREGIO

która przeniesie nas do widoku, w którym będziemy mogli wybrać właściwy bilet okresowy. Do wyboru na początku widać dwa najpopularniejsze bilety okresowe, czyli Bilet Imienny Miesięczny oraz Bilet Imienny Miesięczny Tam i Powrót:

Bilety okresowe POLREGIO

Wszystkie bilety okresowe POLREGIO, czyli również bilety imienne tygodniowe, imienne miesięczne oraz bilety imienne kwartalne, są dostępne i pokażą się po kliknięciu w „Chcę zobaczyć więcej biletów okresowych”. Pokaże nam się wówczas taki widok:

Bilety okresowe POLREGIO

 

Pozostaje jedynie kliknąć ten bilet okresowy, który chcesz kupić i potwierdzić wybór. Kolejny krok to oczywiście podsumowanie zamówienia uwzględniające właściwe ulgi, czas ważności biletu i finalną kwotę, jaka jest do zapłacenia:

Bilety okresowe POLREGIO

Każdy użytkownik KOLEO dobrze zna ten ekran i wie, że jedyne co pozostało do zrobienia, to wybrać metodę płatności, zapłacić (najszybciej za pomocą Konta KOLEO) i już po kilku sekundach można podróżować z biletem okresowym POLREGIO w kieszeni!

Zabierz bilet okresowy POLREGIO ze sobą

Bilety okresowe POLREGIO dostępne są tylko na stronie koleo.pl, ale nie jest to przeszkodą, by zabrać je ze sobą! Co więcej, nie trzeba takiego biletu drukować 🙂 (chociaż też jest to możliwe). Jak to zrobić?

Kup bilet okresowy przez „komputerową” wersję KOLEO. Następnie zaloguj się w aplikacji KOLEO na Twoim smartfonie. Zakupiony bilet okresowy będzie w niej widoczny! Konduktor będzie mógł taki bilet skontrolować dokładnie tak samo, jak wersję drukowaną. Polecamy więc pobrać naszą aplikację i nie drukować biletów – oszczędzajmy lasy. 🙂