KOLEO TIDAL

Relaks w pociągu sponsoruje TIDAL 🎶

„Relaks, spanie i obserwacja krajobrazu” – 70 proc. osób podróżujących koleją w ten sposób spędza czas w pociągu/*. Komfortowego snu i niezapomnianych widoków nie możemy zagwarantować, ale relaks już tak. Wspólnie z TIDAL. 

We wtorek, 1 marca 2016 roku sprzedaliśmy pierwszy bilet w KOLEO. Był to studencki z Krakowa do Rzeszowa. Od tego czasu minęło pięć lat, w ciągu których intensywnie pracowaliśmy, aby KOLEO rozwijało się i jak najpełniej odpowiadało potrzebom wszystkich, którzy podróżują pociągami regularnie, jak i tych, którzy wybierają je kilka razy w roku. Z okazji pięciu wspólnych lat przygotowaliśmy dla Was – wspólnie z TIDAL – 45 bezpłatnych dni relaksu z muzyką i materiałami wideo. 

70 milionów piosenek 

TIDAL jest globalną platformą muzyczno-rozrywkową, obecną w 56 krajach. Zapewnia dostęp do 70 mln utworów, 250 tys. wideo oraz licznych seriali i podcastów. Znajdziecie tam także tysiące playlist, które na pewno wpiszą się w Wasz aktualny nastrój, a jeśli lubicie odkrywać nowe talenty, będziecie mogli skorzystania z „TIDAL Rising”. 

W ramach TIDAL dostępne są dwa pakiety – „Premium” i „HiFi”. W obu macie możliwość nieograniczonego przełączania utworów i pobierania muzyki oraz dostęp do wideo, wydarzeń i transmisji na żywo dostępnych tylko w TIDAL. Dodatkowo w pakiecie „HiFi” możecie słuchać utworów w najwyższej jakości dźwięku i cieszyć się muzyką tak, jak została ona nagrana w studiu. 

Specjalnie dla Was – z okazji piątych urodzin KOLEO – TIDAL przygotował 10 tys. kodów umożliwiających bezpłatne korzystanie z platformy przez 45 dni. Pięć tys. kodów na „TIDAL Premium” i  pięć tys. na „TIDAL HiFi”. Kup bilet w KOLEO i wygraj dostęp do TIDAL. O szczegółach przeczytacie tutaj.  

100% miłości do kolei

KOLEO – nowatorskie, intuicyjne i przyjazne narzędzie do planowania kolejowych podróży i zakupu biletów kolejowych obchodzi piąte urodziny. Gdy je uruchamialiśmy 1 marca 2016 roku przyświecało nam hasło „100% miłości do kolei”. To się nie zmieniło, w przeciwieństwie do stale rosnącej liczby podróżujących z nami osób i sprzedanych biletów. Obecnie z naszej aplikacji korzysta 1,5 mln użytkowników i sprzedaliśmy już 6,5 mln biletów. 

Obecnie w aplikacji KOLEO (w Apple Store, Google Play i App Gallery) i na koleo.pl można sprawdzić rozkłady jazy wszystkich polskich operatorów kolejowych oraz kupić bilety na przejazdy pociągami: Arrivy, Kolei Dolnośląskich, Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, PKP Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście i Polregio. 

*/ Badanie „Wykorzystanie czasu podczas podróży pociągami pasażerskimi – wymagania i potrzeby pasażerów”, przeprowadzone w 2017 r. przez dr Magdalenę Garlikowską z Instytutu Kolejnictwa 

Dziękujemy za wspólne podróże!