4 lata wspólnych podróży

Milion użytkowników. Ponad cztery miliony sprzedanych biletów. Niezliczone udane podróże z KOLEO. Właśnie świętujemy 4. urodziny!

Nawet nie wiemy, kiedy minęły cztery lata, odkąd rozpoczęliśmy działalność na polskim rynku kolejowym. Przez cały ten czas, codziennie dokładamy wszelkich starań, aby platforma, którą stworzyliśmy od podstaw, funkcjonowała jak najlepiej i ułatwiała podróżowanie koleją po Polsce.

W marcu 2016 zaczynaliśmy jako niewielki zespół ośmiu osób, obecnie jest nas ponad dwa razy więcej. I chociaż nadal nie jesteśmy dużą grupą, to tworzymy wyjątkową drużynę, która uparcie dąży do wspólnego, wyznaczonego celu. Niezmiennie staramy się być tak blisko pasażerów, jak to tylko możliwe. Wprowadzamy innowacje i pionierskie rozwiązania, będące fenomenem na skalę kraju i Europy.

Wszystko po to, aby kolej była bardziej dostępna i przyjazna – dla każdego.

KOLEO to w tej chwili nowoczesna platforma, dzięki której każdego dnia dziesiątki tysięcy osób kupują bilety i sprawdzają rozkład lub plan podróży. Technologia KOLEO to w 100% polska technologia. Technologia, która została stworzona całkowicie od podstaw, dzięki pracy polskich inżynierów i programistów.

Dziś aplikacja KOLEO jest najchętniej pobieraną aplikacją podróżniczą w Polsce. Jest również wysoko oceniana przez użytkowników – 4,7/5 w Google Play i 4,6/5 w App Store.

Dzięki apce KOLEO masz swój bilet i rozkład PKP zawsze przy sobie!

Jak świętowaliśmy nasze 4. urodziny?

Kochamy kolej – to wiadomo nie od dziś. W związku z tym, zdecydowaliśmy, że urodziny musimy świętować w klimacie jak najbliższym kolejnictwu. Z tego powodu, odwiedziliśmy KINOkawiarnię Stacja Falenica, zlokalizowaną w dawnym budynku stacji Warszawa Falenica.

Obejrzeliśmy tam fantastyczny film Sztuczki (reż. Andrzej Jakimowski), wypełniony akcentami kolejowymi i fantastycznymi ujęciami z Wałbrzycha oraz dolnośląskich szlaków. W końcu mieliśmy też trochę wolnego od pracy, dzięki czemu mogliśmy razem pograć na przykład w planszówki czy zjeść lunch (przygotowany – a jakżeby inaczej – przez firmę WARS).

Nie spoczywamy jednak na laurach. Pracujemy jeszcze ciężej, chcemy rozwijać KOLEO i sprawiać, by podróżowanie pociągami było jeszcze większą przyjemnością. Już teraz możemy zdradzić, że w najbliższym czasie zaprezentujemy Wam bardzo miłą niespodziankę… 😉

A tymczasem przypominamy, że niezmiennie jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem pomoc@koleo.pl oraz numerem telefonu 703 403 043. Zawsze odpowiadamy i pomagamy!

Dziękujemy za te wspólnie spędzone cztery lata i liczymy, że nasza przyjaźń będzie trwała jeszcze długi, długi czas.

KOLEO – 100% miłości do kolei 💙

Wszystkie zdjęcia w artykule: © Kuba Kisieliński