Bagaż to już nie problem – przedstawiamy Bambetle+

Ciężka walizka, podręczna torba, plecak. Podróżując na wymarzone wakacje lubimy zabierać ze sobą dosłownie wszystko. Nic dziwnego, w końcu odpoczywając z dala od domu lubimy być przygotowani na każdą okoliczność. A w efekcie cierpimy – szczególnie gdy musimy przesiadać się między pociągami lub wnosić plecaki i walizki po dworcowych schodach. Co jednak powiecie na to, aby do celu podróży bagaże dojechały… same?

Właśnie to umożliwiają Bambetle+. W aplikacji KOLEO dodaliśmy usługę, dzięki której swój bagaż nadacie prosto z domu – a potem odbierzecie go na miejscu. Od teraz Bambetle+ znajdziecie zarówno na swoich urządzeniach z systemem Android, jak i iOS.

Usługa Bambetle+ pojawi się na ekranie automatycznie, po wybraniu połączenia i uzupełnieniu listy pasażerów. Żeby z niej skorzystać – trzeba wpisać adres nadania Bambetli oraz miejsca, do którego mają być one dostarczone. Dowieziemy je wszędzie, na terenie całego kraju – do pensjonatu, domu dawno niewidzianej cioci lub nawet górskiego schroniska. Bagaż zostanie odebrany w ostatni dzień roboczy przed podróżą – o dogodnej i wybranej przez Was porze. Dzięki temu na miejscu nie trzeba będzie długo czekać na bagaż. Bambetle będą już na miejscu, a przejazd pociągiem – wyjątkowo lekki. I spokojny: udostępniamy też funkcję śledzenia przesyłki: jej aktualny status sprawdzicie bez wychodzenia z aplikacji KOLEO.

Najważniejsze pytania

Czy bagaż należy jakoś specjalnie spakować (np. w karton) lub okleić?

Przyjedziemy po Twoje bambetle spakowane w zwykłą walizkę, plecak lub torbę podróżną. Nie musisz robić nic więcej – odbierzemy Twoje bambetle takie jakie są, bez żadnej folii, bez żadnego kartonu. Nie musisz też drukować żadnych kwitów czy listów przewozowych, wszystko zrobimy za Ciebie.

Ile sztuk bagażu można wysłać dzięki usłudze Bambetle+?

W ramach usługi Bambetle+ można nadać łącznie maksymalnie 6 sztuk bagażu w różnych rozmiarach.

Jakie są dostępne kategorie cenowe?

Bambetle podzieliliśmy na 3 kategorie cenowe, w zależności od ich masy: do 5, 15 i do 30 kilogramów. Ceny zaczynają się już od 29 zł za sztukę bagażu.

W zależności od potrzeb można jednocześnie nadać bagaże z różnych kategorii wagowych. Każdy z bambetli powinien mieć maksymalnie 200 cm długości, a jego obwód (długość + 2x szerokość + 2x wysokość) nie może być większy niż 450 cm. Ale spokojnie – w tych wymaganiach zmieści się nawet największa walizka!

Kiedy można skorzystać z usługi Bambetle+?

Z usługi Bambetle+ możecie skorzystać planując dowolną podróż na terenie kraju – niezależnie od trasy przejazdu i liczby zaplanowanych przesiadek. Warunki są proste – przynajmniej 100 km drogi musi być wykonane pociągami PKP Intercity a podróż zaplanowana z minimum 48h wyprzedzeniem byśmy zdążyli odebrać bagaże jeszcze przed wyjazdem. Pozostałą część podróży możecie wykonać pociągami dowolnych przewoźników.

Niezależnie od tego, czy to trzytygodniowy pobyt w sanatorium czy wielkie rodzinne wakacje – wsiądź do pociągu byle jakiego, nie dbaj o bagaż.… a bilet kup w Koleo 🙂

PS. Czy wiecie, skąd wzięło się określenie „bambetle”? Więcej o tym pisaliśmy już w innym tekście w Magazynie KOLEO 🙂